https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lakner Artút: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1988, Magánkiadás,(Kner Nyomda, Békéscsaba). Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos elülső borítóval.
17613.

Lakner Artút: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1988, Magánkiadás,(Kner Nyomda, Békéscsaba). Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos elülső borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
EUR
,
1,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.
17614.

Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
EUR
,
1,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
17615.

Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
EUR
,
1,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban
17616.

Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17617.

Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)
17618.

Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
17619.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17620.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.
17621.

Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
17622.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17623.

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
17624.

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz