Tétel

Kikiáltási ár:

14 000 Ft
35,90 EUR, 36,84 USD

Leírás:

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.