Tétel

Kikiáltási ár:

2 400 Ft
6,15 EUR, 6,32 USD

Leírás:

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.