Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

2 db könyv - Vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1935,Singer és Wolfner. + Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi gazdasági és turisztikai értéke. Bp., Országos Pázmány Egyesület. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Belitschka-Scholtz Hedvig: Jankovich Miklós, a gyűjtő és mecénás (1772-1846). Művészettörténeti Füzetek 17. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó.
17605.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17608.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
17609.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17610.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
17611.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17612.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft