Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2124442
10084
367
Francois jelzéssel: Városi utcakép. Olaj, vászon, keretben, 60×30 cm 2124470
10085
367
Fürst József (1947-): Erdei patak. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével, fa keretben, 60x80 cm 2124487
10086
367
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Erdei tisztás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével és autográf soraival, fa keretben, 60x80 cm 2124485
10087
367
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Kiszáradt fa. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével és autográf soraival, fa keretben, 60x80 cm 2124466
10088
367
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Patakpart. Olaj, farost, jelzés nélkül, fa keretben, 60x80 cm 2125921
10089
367
Gábris jelzéssel: Hegyvidéki táj tóval. Olaj, vászon, fa keretben, 60x80 2107475
10090
367
Franz Gaul (1837-1906): Színpadkép. Akvarell, papír, foltos, jelzett, sérüléssel, 25×66 cm 2128167
10091
367
Geramb (?) 1912 jelzéssel: Nápolyi öböl a Vezúvval. Olaj, karton, sérült antik fa keretben, 15,5x25 cm 2128169
10092
367
Geramb (?) 1908 jelzéssel: Nápolyi öböl vitorlásokkal. Olaj, karton, enyhén sérült, antik fa keretben, 15,5x25 cm 1930083
10093
367
Gödi Vass István (1941- ): Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×68 cm 2127197
10094
367
Göndör Bertalan (1908-1945): Déja-Vu. Ceruza, papír, jelzett, 33×20 cm 2111536
10095
367
Göndör Bertalan (1908-1945): Dán nyár. Tus, papír, jelzett, 33×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft