Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2109647
10204
367
40000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, jelzett, 94x79 cm 2048834
10205
367
Cs. Németh Miklós (1934-2012): John Lennon. Akvarell, papír, jelzett, 27×24 cm 2126131
10206
367
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fejek, akvarell, ceruza, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm 2030750
10207
367
48000
Nowinszky Jenő (1884-?): Menedékház. Olaj, karton, jelzett, 26×31,5 cm 2125875
10208
367
Ország jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia, papír, sérült a sarkainál , 43x30 2131071
10209
367
L de Paál jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, sérült fa keretben, 26,5x32 cm 2129733
10210
367
Pataky Ferenc (1897-?): Ülő női portré. Ceruza, papír (kartonra kasírozva), jelzett, datált (1923 X.) 28,5x20,5 cm 2128686
10211
367
2200
Paulovits Pál (1892-1975): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm 2098657
10212
367
Paulovits Pál (1892-1975) Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 2126658
10213
367
Pekáry István (1905-1981): Lovas katona, 1596. Régi magyar viseletek sorozatból, megjelent 1934-ben. Fametszet, kézzel színezve, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 11,5x8,5 cm. Ritka! 1901106
10214
367
Péntek András (?-?): Juhászok (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm 2124141
10215
367
PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft