Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2125826
10096
367
Guillaume jelzéssel: Kalapos hölgy. Olaj, vászon, keretben, 43,5x35,5 2125890
10097
367
Gyarmathy jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, kollázs, papír, vékony paszpartuban, ca. 24x42,5 2131031
10098
367
Gyarmathy jelzéssel: Kommunista relikvia. Kollázs, papír, vékony kartonra kasírozva, 14,5x38 cm 1360779
10099
367
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 1. Rézkarc, papír, jelzett, számozott ((III/VII), 25×17 cm 1360794
10100
367
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 2. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 25×17 cm 2062567
10101
367
14000
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2062569
10102
367
14000
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2114587
10103
367
Hárencz János (1899-1969): Szénakazal. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 13×16 cm 2114590
10104
367
Hárencz János (1899-1969): Szekéren. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 13×16 cm 2057330
10105
367
15000
Havasi Szilvia (1982-): Színes vitorlák. Akril, farost, jelzett, 24 x 32 cm 2057331
10106
367
Havasi Szilvia (1982-): Őszi séta. Akril, vászon, jelzett, 18 x 24 cm 1597508
10107
367
Havasi Zsuzsa (1990-): Kompozíció. Akril, vászon, jelzett, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft