Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2125869
10060
367
Csohány jelzéssel: Női portré. Grafit, szén, papír, sérült (kis szakadással), 61x43,5 2125867
10061
367
Csohány jelzéssel: Férfi portré. Grafit, szén, papír, sérült (szakadásokkal), 65x51 2131048
10062
367
Czigány jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 28x22 cm 2126580
10063
367
Czuczor M. jelzéssel. Kacsák. Olaj, fa, sérült, 30x43 cm 2129909
10064
367
1962 Deim Pál (1932-2016): A tengeri csillagok útján (57/70). Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 11×15 cm 2130023
10065
367
Derkovits jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 61x43,5 cm 2111069
10066
367
Derkovits jelzéssel: Nő Akvarell, papír. 43x31 cm 2126644
10067
367
13000
Diener Dénes jelzéssel: Utca. Pasztell, karton, üvegezett fa keretben, 39,5x49 cm 1948114
10068
367
50000
Diósi Sándor (1900-1949): Kombinés lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm 2126597
10069
367
3400
Dobi 2015 jelzéssel (hátoldalán): Paripa. Olaj, karton, fa keretben, 39,5x49,5 cm 1394005
10070
367
Johan Daniel Ebersbach (1822-1900): Spániel. Rézkarc, papír, jelzett, szakadásokkal, 20×17 cm 920703
10071
367
34000
Éder Gyula (1875-1945): Puttók. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 25×33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft