Festmények és grafikák

Tételek száma: 410

Kádár jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, hibás keretben, 40×50 cm
10144.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kass János (1927-2010): Séta. Ofszet, papír, jelzett, datált (1989), kopott, lap alja sérül, 28×20 cm
10145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Katona jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost (besötétedett), 57×80 cm
10146.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, 30×40 cm
10147.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
El Kazovszkij jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, paszpartuban, 27x19
10148.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
El Kazovszkij jelzéssel: Vajköpülő Akvarell, papír. 28x27 cm paszpartuban
10149.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm
10150.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Keserü jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, 59,5x42,5 cm
10151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kiss D- Mária (1936-): Gyilkos tó. Litográfia, papír, szélén apró szakadásokkal, 38x26,5 cm
10152.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10153.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10154.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kóbor Henrik (1885-1964): Muskátlis udvar. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, fa keretben, 60x50 cm
10155.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft