Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2112621
11143
365
Herendi csipkebogyó mintás hiányos teás készlet cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2110418
11144
365
Herendi porcelán lótusz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 9×12 cm 2110424
11145
365
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 8×6 cm 2110448
11146
365
Herendi porcelán kis ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 2110455
11147
365
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2071027
11148
365
Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2109537
11149
365
Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×10×5 cm 2109550
11150
365
Herendi Apponyi mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, d: 14 cm 2111527
11151
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel, d: 7,5; 8 és 9 cm 2111503
11152
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 és 10 cm 2111481
11153
365
Herendi Esterházy-mintás porcelán tálka és fogpiszkálótartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7,5 és 6×8×3 cm 2111439
11154
365
Herendi porcelán virág, kézzel festett, jelzett, kis hibákkal, 8×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft