Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

15719.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15720.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15721.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Báró Werkmann Károly: Ottó. Őrgróf Pallavicini György bevezetésével. Ford.: Dercsikay István. Bp.,1932, Gellért,(Pápai Ernő-ny.), 1 t.+207 p.+ 15 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
15723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15724.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Mátyás Király emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+1+522+2 p. Kiadói félbőrkötésben, szép állapotban.
15725.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig. Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432+446 p. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, beragasztott újságkivágásokkal, az I. kötetben 1919-es bélyegekkel, jó állapotban.
15726.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15727.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15728.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Torma István (szerk.): Magyarország régészeti topográfiája. 3. kötet Devecseri, Sümegi járás régészeti topográfiája. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval térképmellékletekkel.
15729.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15730.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft