Báró Werkmann Károly: Ottó. Őrgróf Pallavicini György bevezetésével. F... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000092/Baro-Werkmann-Karoly-Otto-Orgrof-Pallavicini-Gyorgy-bevezetesevel-Ford-Dercsikay-IstvC3~II2048305
2048305
15723
357
Books: History
Leírás: Báró Werkmann Károly: Ottó. Őrgróf Pallavicini György bevezetésével. Ford.: Dercsikay István. Bp.,1932, Gellért,(Pápai Ernő-ny.), 1 t.+207 p.+ 15 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
: karap_norbert