Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

H. Bodó József: A hársfa virága. Különös sorsok, igaz történetek. Bp., 2006.Kiadói kartonálás
15743.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kovalovszky Miklós-Solt Andor: Gróf Károlyi Sándor élete és alkotásai. Bp.,1942, Csáthy Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15745.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15746.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15747.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zempléni családi címerek. Sátoraljaújhely, 1991, megjelent 800 példányban. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 11 cm
15748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
35
1907 Gotha, Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatich-statistischem Jahrbuche, vászonkötés, széteső állapotban, 1128p
15749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gábor Imre - Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Fejezetek a térképek és a katonaföldrajz történetéből. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15750.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15751.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Carter, Henry - Mace, A. C.: Tut-ankh-Amen sírja. Bp., 1992, Százszorszép. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15753.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt, egyébként jó állapotban.
15754.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft