Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

15767.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
15768.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kormos Valéria: A végtelen foglyai, magyar nők a szovjet rabságban 1945-1947. H.n., Kairosz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kövesdy Zsuzsa- Kozma László: Élned, halnod..., A minkatáboroktól az 1956-os forradalomig. Bp., 2005. Kariosz. Kiadói kartonálás
15770.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kő András - Nagy J. Lambert: A hazáért éltek, haltak! Kivégzettek 1948-1956. Bp., 1994. Publica. Kiadói kartonálás
15771.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jobbágyi Gábor: Ártatlan vagyok. Bp., 2007. Magyar Ház. Kiadói kartonálás
15772.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pongrátz Gergely. Lakitelek, 2002. Antológia. Kiadói kartonálás
15773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dénes János: Őfelsége a magyar nép. Bp., 2005. Nap. Benkei Ildikó: Angyal, vigyél hírt a csodáról. Bp., 2006. Kairosz.
15774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15776.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15777.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15778.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft