Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 35

Horányi Elek: Nova memoria Hungarorum et provincialium scriptis editis notorum. 1. köt. Pest, 1792, Trattner. Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kicsit sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
17195.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17196.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés.
17197.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17198.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17199.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17201.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Laskay Antal: Jellemkutatás. (Lélektani és neveléstani tanulmány.) II. rész. Bp.,1947, Korda. Kiadói papírkötés.
17202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. -  Bp. 1902, Athenaeum. XV, 468 l. A 324. l.-től irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés,
17203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az aesthetika története. írta Kight William, angolból fordította Husztiné Révhegyi Rózsi. A magyar aesthetika történetével kiegészítette: Jánosi Béla:. Bp., 1915, Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
17205.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kenedi Géza: Szocziologiai nyomozások. 1-2. köt. Szocziologiai nyomozások. 1. köt. Bp. 1910. Franklin. VIII, 264 l.; Fűzve, kiadói borítékban.
17206.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft