Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 35

Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875,  MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
17219.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17220.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17221.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp.,1970, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17222.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17223.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17224.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
17225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17226.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17227.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
KSH: Statisztikai évkönyv 1949-1955. Bp., 1957 KSH. Egészvászon kötésben.
17228.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17229.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft