Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft
13,70 EUR, 14,93 USD

Leírás:

Mudrony Pál: Magyar Üzletkönyv. Bp., 1881, Szerzői kiadás, Buschmann Ferenc-ny., 2+226 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásoktól eltekintve szép, megkímélt állapotban. Szerzői dedikációval. Egyetlen kiadás! Ritka! Mudrony Pál (1843-1891) közgazdasági író, újságíró, miniszterelnöki sajtóosztály hivatalnoka, Mudrony Soma (1841-1897) jogász, közgazdasági író, országos iparegyesületi elnök testvére.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor