Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 35

17207.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban
17208.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly. Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
17209.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Christophe André A félénkség Osiris Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban
17211.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Lénárd Ferenc: Emberismeret. Általános lélektan. Bp. 1948, Egyetemi Ny. 134 l., IV t. (képek). Számos szövegközti és egész oldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben
17212.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek Franklin-Társulat, 1942. Kiadói papírkötésben.
17213.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. Bp., 1947, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas és kissé foltos gerinccel.
17214.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17216.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17217.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876.  MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
17218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft