Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998372
10085
351
1959 Imre István (1918-1983): Az első termelőszövetkezeti megyének. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm 1950810
10086
351
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm 1973164
10087
351
Iványi jelzéssel: Két fa az útnál. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 50×32 cm 2000101
10088
351
11000
Kafieri jelzéssel: Nyári hangulat. Olaj, vászon, keretben, 41×53 cm 1966798
10089
351
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 28×48 cm 1976406
10090
351
4400
Károlyfi Zsófia (1952-): Lófej. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm 2000096
10091
351
11000
Kenneth jelzéssel: Ősz felé. Olaj, vászon, keretben, 41×53 cm 1970260
10092
351
Kiss Terézia (1928- ): Víztükör a Dunán. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17×24 cm 1998388
10093
351
Klie jelzéssel: Erdőrészlet szarvassal. Olaj, vászon, fa keretben, kopott, 49x39 cm. 1924349
10094
351
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm 1998956
10095
351
Kokas jelzéssel: Kietlen táj. Olaj, farost, foltos, 50×69 cm 1202543
10096
351
Komlós István (?-?): Szeles idő, olaj, papír, jelzett, 40×79 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft