Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1951896
10061
351
Fáy Dezső (1888-1954): Illusztráció (2db). Litográfia, papír, egyik jelzett, 10×12 és 12×14 cm 1972263
10062
351
Fehér Ilona (1913-1983): Téli reggel. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 20×24 cm 1989357
10063
351
Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm 1981938
10064
351
Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.24x40 cm Keretben. 1997505
10065
351
Gaál Domonkos (1940-2009): Pest-Buda. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×39 cm 802128
10066
351
Gaál Endre (1904-?): A reménység csillaga. Tempera, karton, jelzett, 20×25 cm 794481
10067
351
Gaál Endre (1904-?): Vigyorgó. Tempera, karton, jelzett, 23×22 cm 1918233
10068
351
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Olvasó. fametszet, papír, jelzett a dúcon 19x15 cm 1984135
10069
351
14000
Glatz jelzéssel: Lány portré. Olaj, falemez, foltos, sérült keretben, 60×50 cm 1981517
10070
351
Gulácsy jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×21 cm 1812186
10071
351
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament, akril, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1998120
10072
351
Gyimes Lajos (1886-1945): Lillafüred, Hámori-tó, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 7×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft