Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998366
10049
351
11000
Deáki Emőke (1957-): Séta az úton. Akril, Vászon-farost, jelzett, 50×40 cm 2000193
10050
351
30000
Deli Ágnes (1963- ): Hullámlovas, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×23 cm 1981469
10051
351
Dévényi János (1956-): Tónusok, színek, arányok (2019.) Akril, papír. Jelzett. 30x40 cm Keretben 1813510
10052
351
Dimits Sándor (?-?): Tó részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 2000197
10053
351
30000
Drégely László (1932-1990): Várakozó, színezett alumíniumlemez, farost lemezre ragasztva, 25×20 cm 1984120
10054
351
11000
Egry jelzéssel: Nádas. Olaj, vászon, foltos, keretben, 54×40 cm 1985584
10055
351
11000
Egry jelzéssel: Dombos táj. Pasztell, papír, 29×40 cm 1957060
10056
351
Edvi Illés Ödön (1877-1945):Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×31 cm 1806836
10057
351
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm 1880356
10058
351
Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm 1124277
10059
351
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm 1943784
10060
351
Farkasházy Miklós (1895-1964): Áprilisi napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 13×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft