Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1861767
10073
351
30000
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdő mellett. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 cm 1969899
10074
351
Hantai jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, foltos, 42×53 cm 1951871
10075
351
Helbing Aranka (1898-1974): CSendélet ( 2db), akvarell, papír, körbevágva, jelzett (részleges), 22×20 és 24×28 cm 1961391
10076
351
Helbing Aranka (1898-1974): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, 24,5×34 cm 1951858
10077
351
Helbing Ferenc (1870-1958): Katonák (vázlatok) 2 db. Grafit, papír, jelzett (bélyegzős pecsét), 28×24 és 31×24 cm 1974959
10078
351
Helbing Ferenc (1870-1958): Tanulmány rajz. Ceruza, papír, jelzett (pecsét), 27×41 cm 1975657
10079
351
Hencze jelzéssel: Kompozíció: Olaj, farost, festék hibákkal vetemedéssel, keretben, 80×70 cm 1966081
10080
351
11000
Herman jelzéssel: Kilátás a falura. Olaj, farost, 25×50 cm 1998317
10081
351
Hermann Lipót (1884-1972): "Társaim arczáról...", Petőfi-illusztráció, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 27,5×35,5 cm 1996581
10082
351
Hincz Gyula (1904-1986): Lovas kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×46 cm 1981415
10083
351
Holzkneicht jelzéssel: Kártyaparti. Olaj, vászon-karton, 50×39 cm 1972219
10084
351
Illés jelzéssel: Parasztház. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 13,5×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft