Festmények és grafikák Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1880367
10109
351
Lengyel Klára (?-): Velencei látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×45 cm 1998264
10110
351
Lovas jelzéssel: Magyarsás, akvarell, papír, kartonra ragasztva, 27×37,5 cm 1996273
10111
351
15000
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm 1996277
10112
351
15000
Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm 1998385
10113
351
Major János (1934-2008): Japánkert a Margitszigeten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41×29 cm 1749700
10114
351
24000
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 840788
10115
351
900
Mannheim Róza (1880-1965): Bosnyák téri házak. Akvarell, papír, szakadt, jelzett, 23×33 cm 1998919
10116
351
Frans Masereel (1889-1972): 5 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16×11 cm 1960704
10117
351
Henri Matisse (1869-1954): Fehér torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm 1960703
10118
351
Henri Matisse (1869-1954): Kék torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm 1960709
10119
351
Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1998133
10120
351
Mayerné T. Ilona (?-?): Folyópart, rézkarc, papír, jelzett, szélein foltos, 13×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft