Porcelán Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1905940
11154
339
4600
Kalocsai süteményes készlet, 6+1 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában 1894185
11155
339
Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1597580
11156
339
Aquincumi legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1885320
11157
339
Drasche porcelán mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, hiányos 1776818
11158
339
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1749232
11159
339
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, eredeti tokban, 11×10 cm 1903227
11160
339
Lomonosov kacsás kiöntő, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 23,5 cm 1295169
11161
339
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1875417
11162
339
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 1907286
11163
339
Union csehszlovák porcelán virágos tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 46×16 cm 1592984
11164
339
Wallendorf akt őzikével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 / Wallendorf girl with deer, perfect condition 1592066
11165
339
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft