Porcelán Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1875427
11178
339
Angol jelzett sárkányos váza, matricás, hibátlan, m:20,5 cm 1747191
11179
339
Porcelán ékszertartó kézfej, jelzés nélkül, hibátlan, m:19 cm 1837432
11180
339
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1882697
11181
339
XX. sz. eleje: Hévízi emlék. Kézzel festett porcelán kiöntő jelzés nélkül 15 cm 1905501
11182
339
Figurális porcelánok (3 db), kézzel festett, jelzett (kettő), hibátlan, m: 10-14,5 cm 1907098
11183
339
Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm 1906722
11184
339
Malacos mini persely, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, 5,5×4,5 cm 1906709
11185
339
Mokkás csésze, jelzett, belsején hajszál repedéssel, m:4,5 cm 1906323
11186
339
Imádkozó Szűz Mária, kézzel festett, jelzett, alján apró lepattanással, kopott, m: 33,5 cm 1906764
11187
339
Német porcelán figurák, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, m: 11-18 cm 1865585
11188
339
Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 1884378
11189
339
Kis kobaltkék porcelán kiöntő tájképpel, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft