Porcelán Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1597737
11166
339
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1884549
11167
339
Wallendorf lovagló amazon, kézzel festett, jelzett, kopottas, m:19 cm 1888762
11168
339
Bohemia csehszlovák mokkás készlet, kézzel festett, apró kopásokkal 1863327
11169
339
48000
Goldscheider Wien táncoló akt, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanással, m: 27,5 cm /
Dancing nude, Goldscheider Wien porcelain, handpainted, hallmarked with minor sign of use, h: 27,5 cm 1852936
11170
339
6500
Reichenbach kínáló tálak ( 2db), matricás, jelzett, enyhe kopással, 38×15 cm és 25×25 cm 1906730
11171
339
Rosenthal teás csésze apró hajszál repedéssel, matricás, jelzett 1842598
11172
339
Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett, m:5 cm, 8×5 cm 1908203
11173
339
Epiag csehszlovák porcelán kistányér, Hüttl Tivadar Műfestészete Budapesten jelzéssel, d: 20 cm 1904578
11174
339
Rózsás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8×6×8 cm 1904520
11175
339
Furulyázó, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1888979
11176
339
Becara pillangós hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, 19×16×3,5 cm 1850683
11177
339
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft