Porcelán Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1906752
11141
339
Zsolnay eozin mázas nyuszi, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:10 cm 1904341
11142
339
Zsolnay oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, 1904336
11143
339
Zsolnay eozin mázas őzike, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, h:9 cm 1905134
11144
339
Hollóházi porcelán "Avi-Cum" likőrös üveg, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 1833727
11145
339
3 db Hollóházi unicumos porcelán kupica, aranyozott peremmel, matricás, jelzett, hibátlanok, d: 4,5 cm 1903244
11146
339
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 1891558
11148
339
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, apró kopással, jelzett, m: 13,5 cm 1907306
11149
339
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 1597514
11150
339
Hollóházi íbisz pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1903218
11151
339
Aquincumi cipőfűzőt kötő kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1903204
11152
339
Gránit Lenin büszt, fehérmázas, jelzett, kis kopásokkal, 21 cm 1903408
11153
339
Debreceni látképes Aquincium kistálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft