3 db Hollóházi unicumos porcelán kupica, aranyozott peremmel, matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/3-db-Hollohazi-unicumos-porcelan-kupica-aranyozott-peremmel-matricas-jelzett-hibatlanok-d~II1833727
1833727
11145
339
Leírás: 3 db Hollóházi unicumos porcelán kupica, aranyozott peremmel, matricás, jelzett, hibátlanok, d: 4,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: