Porcelán Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1907183
11129
339
38000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 1905482
11130
339
50000
Herendi Viktória mintás madarasa kínáló, kézzel festett, jelzett, apró festék kopással, 35×36 cm, m: 12,5 cm 1904607
11131
339
Zsolnay porcelán mérőedény, 2 db, jelzett, hibátlan, m: 5,5 és 7 cm 1904499
11132
339
Zsolnay pillangómintás szívecskés tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8,5 cm 1904497
11133
339
28000
Zsolnay virágmintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm, d: 17,5 cm 1815305
11134
339
36000
Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm 1709816
11135
339
Zsolnay art deco tál, matricás, jelzett, kopott, d:30 cm 1594151
11136
339
Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 1597706
11137
339
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 1597782
11138
339
Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1905188
11139
339
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott aranyozás 1907192
11140
339
Zsolnay reklám tál, "Herkules Magen Bitter", részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft