Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1901599
11220
338
Gránit halas készlet, 6+1 tál, jelzett, hibátlanok, d: 20 és 28 cm 1841623
11221
338
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm 1875950
11222
338
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1875984
11223
338
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1876002
11224
338
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1884877
11225
338
Drasche bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 10,5 cm 1872203
11226
338
60000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×) 1872069
11227
338
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1896584
11228
338
Lomonosov foxi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1896315
11229
338
Limoges-i porcelán hamutartó fém szerelékkel, kopott, d: 12,5 cm 1896321
11230
338
6 db Martinroda német porcelán irizáló mokkás csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 6,5 ill. 12,5 cm 1766649
11231
338
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft