Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1802007
11244
338
Royal Dux lovacska, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:15 cm, róka pár, jelzés nélkül, kopott, fehér mázas, m:14 cm 1884895
11245
338
Sitzendorf zenészpár, kézzel festett, javított, jelzett, m:11,5 cm (2×) 1884692
11246
338
Hertwig-Katzhütte kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884663
11247
338
Hertwig-Katzhütte kislány nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884646
11248
338
Metzler & Ortloff kisfiú almával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1884439
11249
338
Höchst váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1884413
11250
338
Villeroy & Boch ónfedeles kancsó, festett mázas fajansz, , hibátlan, m: 29 cm 1883638
11251
338
Höchst hölgy, javított, jelzett, kézzel festett, kopott, m:19 cm 1884922
11252
338
Rosenthal kisfiú madárral, bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1884905
11253
338
Grafenthal lobogó hajú hölgy, részben kézzel festett, apró hajszálrepedéssel, jelzett, m:27 cm 1577142
11254
338
cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding 1844125
11255
338
Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft