Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1898050
11256
338
Ilmenau falióra, matricás, jelzett, müködik (elem nélkül), hibátlan, d: 23 cm 1897955
11257
338
Goebel Jagermaister hamuzótálka, matricás, jelzett, alján apró lepattanással, 21×19 cm 1854890
11258
338
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával 1897861
11259
338
60000
Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm. 1896526
11260
338
Moritz Zdekauer (MZ) teás csésze és alj, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Baruch Temesvár), hibátlan 1896517
11261
338
Tirschenreuth ón fedeles korsó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 15,5 cm 1896759
11262
338
6 db különféle porcelán nipp figura, kézzel festettek, kettő jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1871558
11263
338
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm 1872104
11264
338
Jelzett (BB) táncoló nő, kézzel festett, sérült, kopott, m: 35 cm 1872098
11265
338
Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm 1872119
11266
338
30000
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm 1872185
11267
338
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft