6 db különféle porcelán nipp figura, kézzel festettek, kettő jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/338/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/6-db-kulonfele-porcelan-nipp-figura-kezzel-festettek-ketto-jelzett-apro-kopasokkal-kulC3~II1896759
1896759
11262
338
Leírás: 6 db különféle porcelán nipp figura, kézzel festettek, kettő jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: