Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1878532
11280
338
Diana & Charles esküvője alkalmából kiadott emlékcsésze, matricás, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7,5 cm 1884886
11281
338
Kisméretű japán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm 1877901
11282
338
Áttört füles váza, kézzel festett porcelán fajansz, márkajelzés nélkül, formaszámmal (357), m:12,5 cm 1884409
11283
338
Jelzett kézzel festett kínai váza, hibátlan, m: 17 cm 1900151
11284
338
Távol keleti kis teáskanna, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10 cm, h:17 cm 1900132
11285
338
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm 1897805
11286
338
Ung refrig, porcelán gyógyszertári tégely, tető nélkül, m: 15 cm 1897978
11287
338
Jelzett virágos tál, matricás, kopott, d: 30 1896589
11288
338
5500
Güral Porselen Kütahya török-magyar Kossuth Lajos emlék tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 1896169
11290
338
Jelzett kutyuska, kézzel festett, hibátlan, m: 18 cm 1896284
11291
338
Jelzett japán mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott 1896147
11292
338
Gazdagon festett kosár, jelzés nélkül, kopott, kézzel festett, m: 22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft