6 db Martinroda német porcelán irizáló mokkás csésze+alj, matricás, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/338/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/6-db-Martinroda-nemet-porcelan-irizalo-mokkas-cseszeplusalj-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-~II1896321
1896321
11230
338
Leírás: 6 db Martinroda német porcelán irizáló mokkás csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 6,5 ill. 12,5 cm
: vörös_iván