Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1880191
11208
338
340000
Zsolnay halászó lány, eozin mázas, jelzett (pajzs), hibátlan, m:30 cm, h:40 cm
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
1896336
11209
338
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1880229
11210
338
150000
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1900758
11211
338
Hollóházi porcelán zöld virágmintás ékszertartó doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d: 7 cm, m: 3 cm 1898130
11212
338
Hollóházi porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 1882328
11213
338
4800
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés 1841617
11214
338
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 1898696
11215
338
Hollóházi Testvériség gázvezeték, biszkvit porcelán plakett, jelzett, kopott, 15×15 cm 1896164
11216
338
Hollóházi rózsa mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:24,5 cm 1759122
11217
338
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm 1759339
11218
338
Hollóházi és Aquincumi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm (2×) 1883206
11219
338
50000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft