Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1896590
11195
338
Zsolnay kis kék tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 18×9 cm 1896564
11196
338
Zsolnay kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 13 cm 1896499
11197
338
Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm 1885346
11198
338
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1853697
11199
338
2200
Zsolnay porcelán süteményes tál, arany szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 1900729
11200
338
Zsolnay figurális névjegykártyatartó, eozin mázas, restaurált, jelzett, m:9 cm, 14×10 cm 1897834
11201
338
Zsolnay ágytál, jelzett, máz alatti repedésekkel, d: 28,5 cm 1898714
11202
338
Herendi Viktória mintás porcelán doboz, Dózsa címerrel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×9×3 cm 1898759
11203
338
Zsolnay porcelán teás csésze, gésás jelenettel, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 8,5 cm 1862542
11205
338
65000
cca 1890 Zsolnay díszkancsó, tiger mázas, kézzel festett, elmosódott márka jelzéssel, formaszám:763, kopott aranyozással, m:17,5 cm 1896069
11206
338
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett, / Zsolnay coffee set in flawless condition 1884075
11207
338
240000
Zsolnay áttört jardiniere (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3819, restaurált, m:15,5 cm, h:34,5 cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft