Porcelán

Tételek száma: 119

Imádkozó lányka. Erich Stenfler kézzel festett kerámia 14 cm
11182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x5 cm
11183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
13
Herendi nyuszis mini dobozka. 5,5 cm Kézzel festett, jelzett.
11184.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Herend, Koszorúsné jelzett porcelán tál aranyfestéssel 21x15 cm
11185.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
11186.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Herendi sirályos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11×7×6,5 cm
11187.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Herendi Poisson váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 15,5 cm, m: 15,5 cm
11188.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
76,92
78,95
Herendi Indiai kosár mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, piszkos, 15,5×8×4 cm
11189.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
11190.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,03
42,11
Herendi OC mintás levesestál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:25 cm, m: 20 cm
11191.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
128,21
131,58
Herendi Újpesti Dózsa emlék váza 1885-1960, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d:15 cm
11192.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,03
42,11
15
11193.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.