Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1875802
11119
334
Zsolnay eozin mázas tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm 1844126
11120
334
Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, 35×26 cm 1872804
11121
334
Szob feliratos Hollóházi porcelán retró süteményes készlet. 1873981
11122
334
Hollóházi őzike figura. Jelzett, hibátlan. 5 cm., 1875669
11123
334
Hollóházi tojás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, h:12 cm, m:6,5 cm 1874468
11124
334
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm 1874894
11125
334
Hollóházi magyar koronás kiscímeres porcelán dísz falitál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm 1845893
11126
334
Hollóházi retro fekete-fehér mokkás készlet, jelzett, hibátlan 1875488
11127
334
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm 1838660
11128
334
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 1837777
11129
334
Hollóházi porcelán pálinkás készlet + 2 csésze Takarékszövetkezet mintával. Jelzett, egyiken kis mázhiba. 1838467
11130
334
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft