Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1876024
11143
334
Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, 8×7 cm 1876002
11144
334
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1875984
11145
334
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1875950
11146
334
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1875876
11147
334
Aquincumi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 1875422
11148
334
Carl Scheidig K.G. porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17,5×8 cm 1874957
11149
334
Victoria keleti mintás csehszlovák porcelán bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 8 cm 1875455
11150
334
Ens porcelán pillangópár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×6,5 cm 1875468
11151
334
Ilmenau fácános porcelán tálka, jelzett, kopásnyomokkal, 17×12×2,5 cm 1872652
11152
334
Metzler & Ortloff dalmata kutya figura, kézzel festett, jelzett, farkán restaurált m: 4 cm 1876456
11153
334
Delfti bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 1875675
11154
334
Bavaria mokkás és teás csésze aljakkal, hibátlan, jelzett Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft