Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1872185
11170
334
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm 1872119
11171
334
30000
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm 1872069
11172
334
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1875427
11173
334
Angol jelzett sárkányos váza, matricás, hibátlan, m:20,5 cm 1873721
11174
334
Antik fajansz fűszertartó dobozka, javított fedéllel, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×9×12,5 cm 1875044
11175
334
Vegyes porcelán tétel, 3 db: közte 2 db Aquincumi bonbonier és mini kupa, jelzés nélküli kiskosár, m: 4,5 és 9 cm között 1780504
11176
334
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm 1857557
11177
334
Antik hiányos mokkás készlet, csészén, cukortartón lepattanással, kopott, összesen:5 db 1873805
11178
334
5 db különböző kávéscsésze, kopásnyomokkal 1812262
11179
334
Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 1876018
11180
334
Faimar lepkés bonbonniere / dobozka. Jelzett, hibátlan. 8x8 cm 1872098
11181
334
Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft