Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1726920
11131
334
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1875965
11132
334
Hollóházi madár pár, mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1875956
11133
334
Hollóházi huszár, mázas, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1875922
11134
334
Hollóházi foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1875898
11135
334
Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm 1875881
11136
334
Hollóházi porcelán róka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm 1875432
11137
334
Kőbányai porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×7 cm 1875443
11138
334
Aquincumi porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×6,5×6,5 cm 1872539
11139
334
3 db porcelán falitányér, kézzel festett, jelzettek (Arpo, Gránit), kis kopásokkal, különböző méretben 1874488
11140
334
Aquincumi Lillafüred látképes kis tálka, matricás, jelzett, kopott, d: 9,5 cm 1874068
11141
334
Drasche porcelán süteményes tálak, 3 db kicsi + 1 db nagy, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 és 23,5 cm 1851548
11142
334
Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft