Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1829570
11107
334
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm 1876011
11108
334
Herendi lótusz virág minimális lepattanással. Kézzel festett, jelzett. 9 cm. 1875991
11109
334
Herendi virágárus lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1875411
11110
334
Zsolnay eozin mázas fácán, jelzett, talprészen apró lepattanással, 8×12,5 cm 1872792
11111
334
Zsolnay porcelán őzmama gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 1872621
11112
334
30000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett, eredeti papír dobozában / Zsolnay coffee set in flawless condition 1873975
11113
334
Alapmázas Zsolnay rákos tál, jelzés nélkül, d: 14 cm. 1875673
11114
334
Zsolnay virág mintás mokkás kiöntő, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 17,5 cm 1872074
11115
334
80000
Zsolnay áttört dísztál, javított, jelzett (TJM), kopott, repedéssel, d: 37,5 cm 1845836
11116
334
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, összesen 12 db 1852824
11117
334
Zsolnay eozin mázas kút, 2 db, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 1873799
11118
334
Zsolnay porcelán 500 gr mérőedény, jelzett, csőrén lepattanással, m: 13 cm, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft