Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Hollohazi-fekvo-kutya-nemetjuhasz-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-h-20-5-cm~II1874468
1874468
11124
334
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
: vörös_iván