Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 566

Kolligátum különféle művekből, 6 db:  Pulszky Ferenc: Martinovics és társai; Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;  Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;  Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal;  Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;  Gregorovius Ferdinánd:A pápák síremlékei. A pápaság történetének határkövei. Fordította: Hegedüs István.  Bp., 1878 -1886, Franklin,80+72+80+227+112+184 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Tanulmányok F felirattal.
16261.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16262.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16263.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bisi Albini, Sofia: Grazia fia Olaszból fordította Erődi Béla. Bp., 1903. Lampel R. 196 l. 1 sztl.lev. Kiadói, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben.
16264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kiss Menyhért: Tábortűz. Versek 1914-15. Bp., 1916, Szent István Társulat. Rátz László (1863-1930) matematika-fizika szakos tanár ex libris-ével. Hátulján Somlyó Zoltán (1882-1937) költőt, műfordítót említő ceruzás feljegyzéssel. Kicsit foltos vászonkötésben, jó állapotban.
16265.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és fordította: Földes László Hobo. Bp.,1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
16266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Villiers de LIsle Adam: Kegyetlen mesék. Fordította: E. Karinthy Ada. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16267.

Villiers de L'Isle Adam: Kegyetlen mesék. Fordította: E. Karinthy Ada. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mitológiai enciklopédia I-II. kötet. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Bp, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, jó állapotban.
16269.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel és borítóval.
16270.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.
16271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16272.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft