Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,2009, Széphalom Könyvműhely. Huszonegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, egy kijáró lappal, kopott borítóval.
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
Legújabb hölgyek titkára. Házi tanácsadó és levelező az élet minden körülményeire [...] minden rangú és rendű nők számára. Bp., Lampel Róbert. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.