Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1666428
16729
311
Gerolamo Rovetta: A nagyravágyás átka. Bp, 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1660309
16730
311
Anne Frank naplója. Fordította F. Solti Erzsébet. Bp., 1959, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft