Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 566

Hevesi Sándor: Az igazi Shakespeare és egyéb kérdések. Bp., 1919 [1920], Táltos. Papírkötésben, jó állapotban.
16357.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16358.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ballai László: A szabadság rabja. Ráby Mátyás emlékezetének regénye. Bp., 2017, Hungarovox. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
16359.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16360.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
De Sade Márki két könyve:  Justine avagy az erény meghurcoltatása. Fordította és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés. Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.
16361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 4 db: Dr. Schöner Ferenc: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Ifjúság Könyvtára 9-11. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Benedek Elek: Zrinyi a költő és hadvezér. Thököly Imre. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval,a címoldal és az első oldal kijár, intézményi bélyegzővel. Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival, Bp.,é.n., Forrás. Kissé kopottas kiadói félvászon-kötés, szakadozott, ragasztott, hiányos kiadói papírkötésben. Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. A címlapot és a képeket rajzolták Fogassy Ödön és Sztrokay Mária. Szeged, 1930, Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos.
16362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:  Liszt Ferenc életének regénye. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Passuth László: A mantuai herceg muzsikusa. Bp., 1957, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés. Franz Werfel: Verdi. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ambrózy Ágoston: Borostyán. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16364.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16365.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Vegyes könyvtétel, 10 db: különféle témákban, közte a szemtől szemben sorozat 3 kötetével (Max Ernst, Medgyessy Ferenc, Kandinszkij). Különféle kiadásokban. Változó állapotban.
16366.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Betűmintakönyv I-II. kötet. Compugraphic. Bp.,én.,Athenaeum, 440+408 p. Kiadói egészvászon-kötés. Három kötetben teljes.
16367.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Weil, Gustav: Tausend und eine Nacht. Arabische Erzählungen. 1-2. köt. Berlin, é. n., Knaur. A két kötet egybekötve, kopott, díszes vászonkötésben.
16368.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft