Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1654969
16345
311
Boross Elemér: Velük voltam. Bp.,1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak. 1654996
16346
311
Ambróczy Ágoston: Világos pillanat. Schumann életregénye. Bp., 1964, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált. 1654985
16347
311
Siklós Olga: A magyar drámairodalom útja. 1945-1957. Elvek és Utak. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. 1654925
16348
311
Várnai Zseni: Békét. Bp.,1960, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak. 1654908
16349
311
Háy Gyula: Királydrámák. Hat színdarab. Bp.,1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak. 1654982
16350
311
Kazimir Károly: A népművelő színház. Elvek és Utak. Bp.,1972, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. 1681147
16351
311
Somlyó György: Szemfényvesztő fügefa. Bp., 1963, Szépirodalmi.A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1701673
16352
311
John Fire/Lame Deer-Richard Erdoes: Sánta őz, a sziú indián sámán. Fordította: Simóné Avarosy Éva. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1701053
16353
311
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1670233
16354
311
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német, német és magyar zsebszótár. Pest, 1857-1858, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, viseltes borítóval, sérült kötéssel, az I. kötet borítója szétvált a 208-209. oldalnál, a II. kötet borítója elvált a könyvtesttől, foltos lapokkal, magyar és német nyelven. Szepesszombati tulajdonos névbejegyzésével. 1694380
16355
311
Balassa József: Helyes magyarság. Bp., é. n., Genius. Papírkötésben, jó állapotban. 1694389
16356
311
Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft