Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1702975
10344
311
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Koponya. Szén, papír, jelzett, sarkain kis szakadással, 43x30,5 cm 1702979
10345
311
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 62x48 cm 1673328
10346
311
Szegő jelzéssel: Legelő birkák. Olaj, karton, keretben, 24×30 cm 1682713
10347
311
Szeift Béla (1944-2012): Hernyómadár, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm 1561521
10348
311
30000
Szécsi András (1934-1991): Erdőszél 1980. Olaj-pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 33×53 cm 1695268
10349
311
Szeift Béla (1944-2012): Égő madár, akvarell, papír, 25×35 cm 1640733
10350
311
Szeift Béla (1944-2012): Vadászgyík. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm. 1640876
10351
311
24000
Szeift Béla (1944-2012): Hárman. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×90 cm. 1640743
10352
311
Szeift Béla (1944-2012):Madarak. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm. 1695259
10353
311
Szeift Béla (1944-2012): Vidám cimborák, akvarell, papír, 30×21 cm 1695257
10354
311
Szeift Béla (1944-2012): Új születik, akvarell, papír, 30×21 cm 1695263
10355
311
Szeift Béla (1944-2012): Ne légy ideges, akvarell, papír, 30×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft